MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 10562001
nr 1056 2001
Skrivskåp
Furu, längd: 112 cm, djup: 54 cm, höjd: 175 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 september 2016
kl 18:54:29
19/9 12:11:09